Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kino-Teatr Powiśle
Tel.55 277 23 06
e-mail: kino@scksztum.plPowiększ

 

14-16.12.2018, godzina 16:00

 

czas trwania: 1godz. 30 min.

reżyseria: Yusry Abd Halim

scenariusz: Keith Brumpton, Yusry Abd Halim

gatunek: Animacja, Komedia

produkcja: Malezja, Dżibuti, Malediwy, Brunei

Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał stanąć maska w maskę z hersztem gangu wielotonowych ciężarówek, które nie boją się nawet radiowozów. Klakson da z siebie pełną moc, skrzyknie wszystkich blaszanych kumpli i paląc gumy ruszy do boju. Bo gdy ma się odwagę i olej w silniku, niestraszny żaden poślizg.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

21-23.12.2018, godzina 18:00

 

czas trwania: 2godz. 10 min.

reżyseria: Michał Kwieciński

scenariusz: Jakub Wecsile

gatunek: Komedia

produkcja: Polska

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

28, 30.12.2018, godzina 18:00

 

czas trwania: 1godz. 40 min.

reżyseria: Agnieszka Smoczyńska

scenariusz: Gabriela Muskała

gatunek: Thriller, Psychologiczny

produkcja: Czechy, Polska, Słowacja

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

04-06, 01,2019, godzina 16:00

 

czas trwania: 1godz. 31 min.

reżyseria: Tim Maltby

scenariusz: Elie Choufany, Alec Sokolow

gatunek: Animacja, Komedia

produkcja: Indie, USA

Mianowany na króla Arktyki Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać Wielki Klucz do Miasta.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

11-12, 01,2019, godzina 16:00

 

czas trwania: 1godz. 20 min.

reżyseria: Robert Lence, Aleksey Tsitsilin

scenariusz: Andrey Korenkov, Robert Lence

gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy

produkcja: Rosja

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

18,20 - 01,2019, godzina 18:00

19 - 01,2019, godzina 17:00

 

czas trwania: 1godz. 43 min.

reżyseria: Peter Segal

scenariusz: Ryszard Zatorski, Joanna Wilczewska

gatunek: Komedia rom.

produkcja: USA

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

26-28,01,2019, godzina 18:00

 

czas trwania: 1godz. 32 min.

reżyseria: Ryszard Zatorski

scenariusz: Ryszard Zatorski, Joanna Wilczewska

gatunek: Komedia rom.

produkcja: Polska

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

07-09.12.2018, godzina 18:00

 

czas trwania: 1godz. 59 min.

reżyseria: Sam Akina

scenariusz: Sam AkinaJules Jones

gatunek: Komedia rom.

produkcja: Polska

Związek Ani i Tomka przeżywa kryzys, bo oboje mają względem siebie inne zamiary. Tymczasem na horyzoncie pojawia się zakochany w dziewczynie milioner.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

07-09.12.2018, godzina 16:00

 

czas trwania: 1godz. 39 min.

reżyseria: Lasse Hallström, Joe Johnston

scenariusz: Ashleigh Powell

gatunek: Familijny, Fantasy

produkcja: USA

Młoda dziewczyna zostaje przeniesiona do magicznego świata żołnierzy z piernika i armii myszy.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

30.11.2018, godzina 18:00

 

czas trwania: 1godz. 42 min.

reżyseria: Janusz Kondratiuk

scenariusz: Janusz Kondratiuk, Dominik W. Rettinger

gatunek: Dramat, Komedia

produkcja: Polska

"Jak pies z kotem" to opowieść o skomplikowanej relacji reżysera (Robert Więckiewicz) z bratem Andrzejem (Olgierd Łukaszewicz), twórcą kultowej "Hydrozagadki". Daleka od ideału braterska więź ulega zacieśnieniu, gdy Andrzej zapada na ciężką chorobę. Obaj mężczyźni na przemian okazują sobie czułość i toną we wzajemnych pretensjach. Ważną rolę w życiu bohaterów odgrywają ich partnerki - coraz bardziej zdezorientowana całą sytuacją żona Janusza - Beata (Bożena Stachura) i muza Andrzeja, pogrążona w rozpaczy Iga (Aleksandra Konieczna). Nieporozumienia pomiędzy bohaterami stanowią źródło napięć, ale i pierwszorzędnego humoru.

 

/źródło Filmweb/