Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kino-Teatr Powiśle
Tel.55 277 23 06
e-mail: kino@scksztum.plPowiększ

 

14-17, 02,2019, godzina 18:00

 

czas trwania: 1godz. 40 min.

reżyseria: Kordian Piwowarski

scenariusz: Ilona Łepkowska

gatunek: Komedia obycz.

produkcja: Polska

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

19-02-2019, godzina 18:00

 

czas trwania: 1godz. 50 min.

reżyseria: Gianni Zanasi

scenariusz: Gianni Zanasi, Giacomo Ciarrapico

gatunek: Komedia

produkcja: Włochy

Życie Lucii i Arturo nie jest usłane różami, dodatkowo przeżywają właśnie kryzys związany ze zdradą małżeńską. Gorąca kłótnia – raz po raz tonowana, by nie obudzić nastoletniej córki, w efekcie nieznalezienia rozwiązania Arturo odchodzi. Delikatna, wrażliwa i ciężko pracująca Lucia od teraz musi sobie radzić sama. Wkrótce podczas służbowej podróży poznaje kobietę, którą bierze za bezdomną uchodźczynię. Ta jednak przedstawia się jej jako Matka Boska.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

22-24, 02,2019, godzina 16:00

 

czas trwania: 1godz. 52 min.

reżyseria: Rich Moore, Phil Johnston

scenariusz: Pamela Ribon, Phil Johnston

gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

produkcja: USA

Ralph i Wandelopa przemierzają Internet w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

01-03, 03,2019, godzina 16:00

 

czas trwania: 1godz. 45 min.

reżyseria:

scenariusz:

gatunek: Animacja, Komedia

produkcja: Chiny

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie - Miaukocji, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to Miaukocja… to się dopiero okaże.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

01-03, 03,2019, godzina 18:00

 

czas trwania: 1godz. 28 min.

reżyseria: Kinga Dębska

scenariusz: Kinga Dębska, Mika Dunin

gatunek: Dramat, Komedia

produkcja: Polska

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

08-10, 03,2019, godzina 18:00

 

czas trwania: 1godz. 30 min.

reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński

scenariusz: Sam Akina, Jules Jones

gatunek: Komedia rom.

produkcja: Polska

Ania i Tomek planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

22-24, 03,2019, godzina 18:00

 

czas trwania: 2godz. 10 min.

reżyseria: Peter Farrelly

scenariusz: Brian Hayes Currie, Peter Farrelly

gatunek: Dramat, Komedia

produkcja: USA

Drobny cwaniaczek z Bronxu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée. Ich wspólna podróż, pełna zaskakujących przygód, okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

29-31, 03,2019, godzina 16:00

 

czas trwania: 1godz. 41 min.

reżyseria: Dean DeBlois

scenariusz: Dean DeBlois

gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy

produkcja: USA

Gdy Czkawka zmaga się zadaniami wodza Berk, Szczerbatek trafia na trop tajemniczej smoczycy.

 

/źródło Filmweb/